• NUMIZMA.COM

    Форум за търсачи

Търсенето намери 7 резултата за

Премини към разширено търсене

от midnight_rider
ноември 30th, 2009, 9:37 pm
Форум: МЕТАЛОТЪРСАЧИ GARRETT
Тема: garet gti 2000
Отговори: 2
Преглеждания: 1081

Re: garet gti 2000

Моя е GT 2500 и имам сащия проблем.Като е на дискриминация за монети не чува златен пръстен,като му дам за бижута пищи даже и на кламери.
от midnight_rider
ноември 4th, 2009, 5:38 pm
Форум: ПЪТЕПИСИ
Тема: Моля помогнете!!!!!!
Отговори: 14
Преглеждания: 4399

Re: Моля помогнете!!!!!!

Правилно,и аз си виках ха-ха-ха ама беше около 2м.по назад. :D Така че благодаря за мненията,бяха инересни.Касмет и на вас,аз от моя сам доволен,за сега. ;)
от midnight_rider
октомври 31st, 2009, 4:08 pm
Форум: ПЪТЕПИСИ
Тема: Моля помогнете!!!!!!
Отговори: 14
Преглеждания: 4399

Re: Моля помогнете!!!!!!

Днес като поразровихме по надолу взеха да излизат по едри камъни а пръста вече е като мокър пясък а камънака набит така че шилото не влиза на повече от 10 см.А апарата пищи ли пищи че отдолу има цветно,накрая се усъмнихме да не е няква руда и пробвахме с апарата на вече извадените камъни и познайте ...
от midnight_rider
октомври 30th, 2009, 3:23 pm
Форум: ПЪТЕПИСИ
Тема: Моля помогнете!!!!!!
Отговори: 14
Преглеждания: 4399

Re: Моля помогнете!!!!!!

Значи,тръбата е поставена от комшията преди около 10-12 г.на около 30 см. в земята за да се отводнява центъра на двора като се събере вода и да се оттича в кладенеца,който е пресъхнал много отдавна.Като по разгледах днес малко по подробно тръбата,установих че наистина не е алуминий а е някаква тънка...
от midnight_rider
октомври 28th, 2009, 3:37 pm
Форум: ПЪТЕПИСИ
Тема: Моля помогнете!!!!!!
Отговори: 14
Преглеждания: 4399

Re: Моля помогнете!!!!!!

Мястото е двора на село,знам само че много отдавна е било част от двора на близката църква.Тръбата е слагана горе долу преди около 10г.Самата пръст не мирише като такава,днес пак ходих да нагледам мястото и мога да ти кажа че най изгнилата част от тръбата като я пипнеш и се разпада на прах,а част от...
от midnight_rider
октомври 27th, 2009, 9:29 pm
Форум: ПЪТЕПИСИ
Тема: Моля помогнете!!!!!!
Отговори: 14
Преглеждания: 4399

Re: Моля помогнете!!!!!!

В началото изглеждаше като интернотова,защото се чупеше като такава,но като поразширих периметъра се оказа че е алуминиева защото извън този периметър тръбата си е съвсем здрава.Не съм иманяр за това не знам какво имаш предвид под "удари една сонда",би ли се уточнил моля.?Един приятел дойд...
от midnight_rider
октомври 27th, 2009, 6:08 pm
Форум: ПЪТЕПИСИ
Тема: Моля помогнете!!!!!!
Отговори: 14
Преглеждания: 4399

Моля помогнете!!!!!!

Преди да се спомине дядо ми (лека му пръст) ми каза горе долу къде да си търся наследството,започнахда копая завчера и на 30-40 см.се натъкнах на тръба която приличаше на интернитова рушеше се много лесно но когато тръгнах по далжината и установих че е алуминиева,интересното е че алуминия беше изгни...

Премини към разширено търсене

cron

Who Is Online

Nothing to display.

Birthday

Днес никой не празнува рожден ден

Contact Us