• NUMIZMA.COM

Форум за търсачи

Гризли - TWINS

Мнения, презентации и въпроси относно български металотърсачи - серийни и не толкова серийни.
http://www.imperio.biz

Модератор: Kiril62

Потребителски аватар
searcher
Site Admin
Регистриран: май 19th, 2009, 9:19 pm
Контакти:

Re: Гризли - TWINS

Мнениеот searcher » октомври 28th, 2009, 7:13 am

Защото имам такива функции.Както виждам, чу ти не си с техни усери, така виждам, че един човек /най-много и бившия му ортак/ пишат с различни усери. Всеки има право на мнение, както виждате аз не трия мнение, но не мога да позволя някой да заблуждава другите. Гризли Туинс е супер апарат, защото работя с такъв, а сега като вкарват модула на Голдън Маск 2 в него уреда е супер изгоден и добър. За България го продават по 1400лв. и хората са много доволни. Не мога да скрия, че познавам момчетата от www.mdetectors.com но повярвай ми, че няма да направя компромис с метал детектор.
Проблема на тия коментари дойде от там, че едно от въпросните лица работеше по проекта ама го отрязаха, и започнаха да работят с Влади Лилов ... от там идва напрежението.
Именно затова и аз се намесих, защото тази инфо не е известна на обикновенния читател.
Само от официалния представител http://www.shop.imperio.bg

Потребителски аватар
САБАЗИЙ
Доста редовен
Регистриран: май 30th, 2009, 10:27 am

Мнениеот САБАЗИЙ » октомври 30th, 2009, 2:45 pm

Браво мъжка приказка!!!
Пречка е на себе си глупеца, Пречка е на другите мъдреца.

Потребителски аватар
wave
Регистриран: октомври 18th, 2009, 5:19 am

Мнениеот wave » октомври 31st, 2009, 6:27 am

Предлагам да се направят видео тестове на монтанските уреди и на другите споментати в този форум.Да се сформира комисия която да документира,че на уредите на които няма собствениците или вносителите не са отваряни и не е правена намеса в елекрониката с цел да се наруши нормалната им работа /чувствителност/.Моля притежателите на вносни уреди ,китайски или на други бг пройзводители ,които са съгласни да участват в теста да пишат тук.

Потребителски аватар
mdetectors.com
Доста редовен
Регистриран: юни 20th, 2009, 8:28 am
Контакти:

Мнениеот mdetectors.com » октомври 31st, 2009, 11:28 am

Колеги, аз нямам нищо против.
В Гризлито вече използваме електрониката на Голден Маск 2, като по този начин, не само по дизайн апарата е по-добър от преди ами и като работа. Имайки в предвид, че и двете лица сте от Монтана - звъннете на Лилов и го викнете на паралелни тестове с ГМ2 - ама май след това няма да продадете и еидн уред.
Това за Гризлито - само за информация от май месец сме продали над 20 броя в БГ и чужбина, а ти wave ми кажи колко рамки си продал за 2 години.
Относно китайските - да АБСОЛЮТНО всички китайски апарати са отварят и се подобряват тук, сменят се някои елементи с други и качеството им става на високо ниво - затова ние продаваме на Гръцки, Сръбски и Македонски търговци MД защото след подобренията апартите са доста по-различни от оригинала.
уве - братко, ти в MD3009 ли ще се сравняваш, дето е 200лв. и с намотка 17-18 см.
А филмчета ще има бъди сигурен, ако Лилов не ме изпревари.
Поздрав, че вече пишете от истинските си никове, така почваме открита дискусия, която ще довърша.

prokopi
Доста редовен
Регистриран: май 28th, 2009, 8:11 pm

Мнениеот prokopi » октомври 31st, 2009, 12:44 pm

ше ми е интересно да видя на полеви тестове колко БГ уреди ше постигнат резултатите посочени в сайтовете на производителите им.говоря за тестове във възможно най леката почва.

Потребителски аватар
old_digger
Редовен
Регистриран: май 26th, 2009, 2:57 pm

Мнениеот old_digger » октомври 31st, 2009, 1:08 pm

Ne stava duma samo za dalbochina, ami mnogo drugi neshta. Skoro kolegata ot mdetectors.com mi pisa che poznavat edin injiner ot Berkovica, koito mu kazal che ima nad 18 pokazatelia koito triabva da se gledat.
Bg aparat chetatat, s izkluchenie na gmask, ima mnooogo problemi nesvarzani s dalbochinata-izmmiatta anteni, baterii bokluk, bokluk kabeli, losh vanshen vid, lipsa na istinska garancia. Predi 2 godini takav aparat - no samo za dva dena.
Naspoledak ima i drug fenomen - bg uredite pochvat da si uvelichavat cenata - aide kaji mi koe bi si kupil:\
http://www.hunter2.hit.bg/images/DSCF0542.jpg :) to samo starnicata kato vidish i umirash, a samia aparat e s razlichni kop4enca i e absolutna parodia - iska mu 400 ili neznam kolko pari
e tova li e po-dobre ili edno ace 150 koeto kupuvash za 360lv. i s edna sonda 38-30cm. ot detectorsa shte ti izleze 500lv.
ooo aide shte spiram che bezobraznata muzika koiato chuvam ot saita na prishelki e dosadna.

Потребителски аватар
smile
Редовен
Регистриран: май 27th, 2009, 6:05 pm

Мнениеот smile » октомври 31st, 2009, 1:53 pm

Ние видяхме на гризлито теста, ама на монтанките нещо не виждам тестове.

Потребителски аватар
wave
Регистриран: октомври 18th, 2009, 5:19 am

Мнениеот wave » октомври 31st, 2009, 2:04 pm

Ако съм заегнал някой в тази дискусия моля да ме извини.С тестовете исках всеки да се види как работят машините а не да се пишат глупости във форумите.Като идеята ми беше администратора на форума да ги постави на явно място и всеки да има възможност да ги види.Обръщам се към призводителие,нека да не се плюеме един друг с това няма да се увеличат продажбите а напротив.

Потребителски аватар
Golden Mask
Редовен
Регистриран: май 31st, 2009, 3:35 pm

Мнениеот Golden Mask » октомври 31st, 2009, 6:48 pm

Дълбочината едва ли е най-важния показател за един детектор, всеки може да надуе електрониката до пръсване за да демонстрира пред някой че детектора му е дълбок, при това издуване обаче машината се влияе от най-малките температурни промени, от удари на сондата в трева и клечки, от повишена влажност на въздуха, от промишлени смущения и т.н. и т.н. Механичната стабилност според мен е по-важна, ако детектора ти е устойчив и не издава фалшиви сигнали при махове, леки удари в камъни и клечки оператора може да чуе много слаби сигнали от метални предмети които с един издут и постоянно издаващ паразитни сигнали детектор няма да отчете като полезен сигнал. Разбира се ако оператора знае къде е заровен предмета и над самия предмет е разкопано един издут уред би се представил много добре, когато се търсят отдавна заровени предмети оператора няма как да знае къде са те за да клати търсещата сонда само над обекта :) . Аз съм привърженик само на паралелните тестове в които два или повече металдетектора се тестват в едни и същи условия, ако някой от българските производители е навит за подобни тестове аз съм на линия :) !
Това че mdetectors.com използват платка от ГМ2 за своя проект си е тяхно решение, аз по никакъв начин не съм подливал вода на Пешо като предлагам платката на ниска цена ! Преди да пуснат първия детектор - Grizzly имах запитване в него да присъства моя платка, тогава не се разбрахме за цената (все пак изделието трябваше да има и доба цена на която да се продава ), Twins-а е по-скъп детектор, съответно влагането на повече пари в него е оправдано.....

hrist100
Регистриран: март 14th, 2010, 8:27 pm

Мнениеот hrist100 » март 15th, 2010, 5:32 pm

здравейте.аз съм нов.изчетох цялата статия за този апарат,но накрая честно неразбрах добър ли е.то бе спор,то бе чудо.
та колебая се между него "гризлито" и Teknetics T2 . надявам се коректно да се отнесете към темата.искам просто мнения и съвети.
предварително благодаря на всички.

Върни се в “БГ МЕТАЛОТЪРСАЧИ”