• NUMIZMA.COM

Форум за търсачи

FISHER v WWW.MDETECTORS.COM

Мнения, презентации и въпроси.
http://www.fisher.bg

Модератор: Kiril62

Потребителски аватар
mdetectors.com
Доста редовен
Регистриран: юни 20th, 2009, 8:28 am
Контакти:

FISHER v WWW.MDETECTORS.COM

Мнениеот mdetectors.com » август 11th, 2009, 6:07 am

Здравейте Приятели,
вече предлагаме и металотърсачите на добре известната фирма Фишер. Защо, чак сега? Защото искаме да Ви предложим най-добрите модели на съответните марки на НАЙ-ДОБРИ цени. Така е и със серията на Фишер - ако видите в България по-евтини от нашите цени, моля пишете ни ...
http://mdetectors.com/index.php?currenc ... 53&sort=3a

potonicata
Регистриран: май 31st, 2009, 8:39 am

Re: FISHER v WWW.MDETECTORS.COM

Мнениеот potonicata » август 11th, 2009, 6:34 am

Zdraveite, daite info za F2 - po-dbar li e ot ace 250? Predlagate li go s goliama sonda?
Rabotili prez keramika?

Потребителски аватар
old_digger
Редовен
Регистриран: май 26th, 2009, 2:57 pm

Мнениеот old_digger » август 14th, 2009, 6:21 am

Здравейте, а предлагате ли малката сонда 4" = 10cm. за F2 и тя става ли за търсене на самородно злато? Ако я предлагате каква е цената?

Потребителски аватар
Mr.O
Редовен
Регистриран: май 30th, 2009, 12:29 pm

Мнениеот Mr.O » август 20th, 2009, 4:12 pm

Verno li che F5 e kolkoto F75? F5 kak e na mineralizirano?

Потребителски аватар
mdetectors.com
Доста редовен
Регистриран: юни 20th, 2009, 8:28 am
Контакти:

Мнениеот mdetectors.com » август 20th, 2009, 6:25 pm

Fisher F2 и Whites Prizmite се продават стандартно с по- добри сонди и това е едно на ръка а другото е, че Фишера f2 мистана любим апарат - за своя клас /колегата дето се оплаква от МД3009 и МД3010, може да се оплаква със същата сила и от тези опарати - те просто са в по-ниския клас и коментарите, че са по-лоши от Технетикс Т2 е безпредметно/. F2 сме я пуснали на безапелационна цена http://mdetectors.com/product_info.php? ... cts_id=178 /както и всички продавани от нас апарати/ Интерестното е, че фишера и АСЕ се справят много успешно с римската керамика и някой орудявания, който са по-проблемни за Призмите.
F2 e принципно по-добра от АСЕ, но да не забравяме, че и сондата му е по-добра.
АСЕ има върховната екстра, че вие можете сами да си направите програма, докато при аналозите не може.

stan960
Експерт
Регистриран: май 29th, 2009, 5:19 am

Мнениеот stan960 » септември 30th, 2009, 9:37 am

А какво ще кажеш за Fisher f5 ,разправят били дълбоки - не знам дискриминацията дали е добра.А как ще ги сравниш със Whites PRIZM 6T - коя е по добрата - гледам в един ценови клас са. :?:

Потребителски аватар
smile
Редовен
Регистриран: май 27th, 2009, 6:05 pm

Мнениеот smile » октомври 31st, 2009, 1:51 pm

F5 е много успешен апарат-той ема възможностите то F5 но е с по-малска сонда. Въпросат ми е продавате ли и голяма сонда за него?

Потребителски аватар
Dan
Регистриран: юни 19th, 2009, 5:07 pm

Мнениеот Dan » март 20th, 2010, 8:51 am

stan960 написа:А какво ще кажеш за Fisher f5 ,разправят били дълбоки - не знам дискриминацията дали е добра.А как ще ги сравниш със Whites PRIZM 6T - коя е по добрата - гледам в един ценови клас са. :?:

Преди ден видях как работи F5, аз имам Prizm T6, F5 е с повече екстри и възможности за надтройки в сравнение с моя. С базовата си сонда е F5 по-дълбок, а дискриминацията е перфектна, както и на Prizm 6=
Фишер F5 има и екстрата да замерва орудеността на почвата, което не е за преневбегване и определено се справя в по-орудено по-добре. Това е принципен недостътк на Уайтсовете - те са една идея по-слаби на много орудено от Фишерите.
Обаче, за Фишер F5 няма по-голяма сонда, а за Призм можеш да си купиш
http://mdetectors.com/index.php?cPath=23_63
даже разбрах,че вече има и 38-30см. ДД СЕФ

Потребителски аватар
black_angel_087
Регистриран: февруари 20th, 2011, 2:05 pm

Мнениеот black_angel_087 » март 7th, 2011, 9:42 am

Здравейте! Имам имам няколко въпроса спрямо Fisher F75 някой може ли да даде някакви отзиви за този модел,итересува ме как се държи апарата с S.E.F 38X30cm (15X12)inch. в режим дискриминаця при следните зададени настройки след възстановяване на заводските:
Sens.(чувствителност) 95
Diskr.level (дисриминация).25
Noch - 1
Tone - 3
Process # dE - и каква е разликата от S.E.F 38X30cm (15X12)inch. и оригиналната сонда на F75 която е 11''inch DD не става въпрос за дълбочина, а за дискриминация

Потребителски аватар
searcher
Site Admin
Регистриран: май 19th, 2009, 9:19 pm
Контакти:

Мнениеот searcher » март 8th, 2011, 5:12 pm

На първо място е дълбочината, при 38-30 ДД тя е с 25%-30% по-голяма.
Второ - видът на намотките е по-кръгал-по-изпакнал, което означава, че и дискриминацията е на ниво.
Сенс - 95 е голяма за 38-30 ДД СЕФ
Препоръчвам да се паботи на АЛЛ метал и да се гледа дискриминацията на дисплея само.

Върни се в “МЕТАЛОТЪРСАЧИ FISHER”