• NUMIZMA.COM

Форум за търсачи

GTI 2500 sreshtu T2

Мнения, презентации и въпроси.
http://www.garrett.bg

Модератор: Kiril62

maldjiq
Регистриран: юни 14th, 2009, 3:11 pm

Re: GTI 2500 sreshtu T2

Мнениеот maldjiq » юни 19th, 2009, 1:21 pm

не им обръщай внимание всеки сам си решава с какъв уред да работи,той всеки разбира от хубаво ама като няма лев,пък и найстина има доста сполучливи бг уреди ама има маниаци на отделни марки който малко като коне с капаци вървят и не признават нищо друго, карат на принципа -нашето ако торта.
Последна промяна от maldjiq на юни 19th, 2009, 1:49 pm, променено общо 1 път.

amm
Редовен
Регистриран: май 28th, 2009, 9:52 pm

Мнениеот amm » юни 19th, 2009, 1:45 pm

blagodaria za razbiraneto , napravihme spam na temata za garrett.

dredging_machine
Регистриран: юни 14th, 2009, 4:30 pm

Мнениеот dredging_machine » юли 24th, 2009, 7:42 pm

Аз също съм на мнение, че уреда Teknetics T2 може да бъде настроен по-добре към силно орудени почви отколкото GTI 2500 Supreme. Мисля, че дори и да има някакво смущение то не би било пречка, ако сигнала от металите е по-силен и дълбочината е добра.

Kiril62
Експерт
Регистриран: май 28th, 2009, 11:02 am
Контакти:

Мнениеот Kiril62 » юли 24th, 2009, 8:45 pm

Споко няма спам и не им обръщай внимание,Който не вярва и спори със теб нека се порасходи из руските форуми да види колегите там с какви апарати и то такива като твоя работят и вадят много неща.Аз също сам със евтин апарат,правена гъдулка тук в България и два купени фабрични апарати.Трябва да ти кажа че в някой случай гъдулката ми бие и на дълбочина и на търсене много от скъпите апарати.Направи някоя хубава презентация и я качи тук при мен във форума нека да гледат и да се учат.Аз винаги съм казвал че не е важен апарата а оператора който работи със него.То се спори със човек който поне малко е в час със нещата. ;)

Върни се в “МЕТАЛОТЪРСАЧИ GARRETT”